0.086-13957429233

Shtypur fëmija kominoshe për fënijë HN180321

Përshkrim i shkurtër:

Item No .: HN180321 Materiali: 100% pambuk bashkoj, 190gsm. Model: shtypura. Paketa: hallkë plastike dhe hangtag. Madhësi: 0-12 monthes.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Item No .: HN180321
  Materiali: 100% pambuk bashkoj, 190gsm.
  Model: shtypura.
  Paketa: hallkë plastike dhe hangtag.
  Madhësi: 0-12 monthes.


 • Previous:
 • Next:

 •