0.086-13957429233

Rreth nesh

Hanor Textile  vendosur në Ningbo Kinë, kryesisht prodhimin dhe eksportin e një shumëllojshmëri të gjerë të tekstileve fëmijën dhe tekstile në shtëpi. Linjat tona produktit të tekstilit përfshijnë batanije baby, bib baby, mbështjell me pelena baby, baby, baby shtupë peshqir maskuar, leckë gromësij fëmijë, pëlhurë me lajle baby, bathrobe fëmijë dhe rrobat e foshnjës. Ne gjithashtu specializuar në batanije qeth, peshqir vaske, peshqir plazhi, bathrobe rritur, jastëk, jastëk të mbuluar dhe copë çarafësh krevat.

Ne kemi formuar marrëdhënie të mira biznesi me klientët si në shtëpi dhe jashtë vendit. Me përvojën tonë të pasur të eksportit, produkte me cilësi të lartë, çmimet konkurruese, të lartë të shërbimit dhe në kohë të ofrimit, është pozitive që ne mund të plotësojnë kërkesat tuaja dhe të tejkalojnë pritjet tuaja.

Ne jemi gjithmonë në kërkim përpara për të zgjeruar bazën tonë të konsumatorëve. Nëse jeni të interesuar në çdo seri tona, ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Kënaqësinë e juaj është qëllimi i përpjekjeve tona, çdo hetim dhe pyetje do të jetë në vëmendjen me dashamirësi dhe përgjigje të shpejtë me efikasitet tonë të lartë, sinqeritet.