0086-13957429233

Печатени PEVA бебе лигавче HN180398

Краток опис:

Точка бр .: HN180398 Материјал: PEVA со печатени ТК крпа назад. Модел: печатени. Пакување: картон.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка бр .: HN180398
  Материјал: PEVA со печатени ТК крпа назад.
  Модел: печатени.
  Пакување: картон.


 • Претходно:
 • Следно:

 •