0086-13957429233

за нас

Hanor Текстил  наоѓа во Ningbo Кина, главно, производство и извоз на широк спектар на бебето текстил и домашни текстилни производи. Нашата текстилна линии на производи вклучуваат бебе ќебе, бебе лигавче, бебе swaddle, бебе алишта, бебе маскирани крпа, крпа burp бебе, бебе пелени, бебешки бањарка и бебе облека. Ние исто така се специјализираат во руно ќебе, бања пешкир, плажа пешкир, возрасни бањарка, перница, перница покритие и фолии кревет.

Имаме формира добри деловни односи со клиентите и дома и во странство. Со нашето богато извоз искуство, високо квалитетни производи, конкурентни цени, најдобра услуга и за време на испорака, позитивно е тоа што можеме да ги задоволат вашите барања и ги надмине вашите очекувања.

Ние секогаш сме во потрага напред кон проширување на нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој од нашата серија, ве молиме контактирајте не за повеќе информации. Вашето задоволство е целта на нашите напори, било истрага и прашање ќе биде љубезно внимание и брза одговор со нашата висока ефикасност, искреност.