0086-13957429233
  • Портрет на среќна мајка и бебе

Hanor Текстил  наоѓа во Ningbo Кина, главно, производство и извоз на широк спектар на бебето текстил и домашни текстилни производи. Нашата текстилна линии на производи вклучуваат бебе ќебе, бебе лигавче, бебе swaddle, бебе алишта, бебе маскирани крпа, крпа burp бебе, бебе пелени, бебешки бањарка и бебе облека. Ние исто така се специјализираат во руно ќебе, бања пешкир, плажа пешкир, возрасни бањарка, перница, перница покритие и фолии кревет.